ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНА  СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ОМЕГА» (місцезнаходження за адресою: 01054, м. Київ, вул. Дмитрівська, 48-Г літ. А, ; код за ЄДРПОУ 21626809) (далі – Товариство), повідомляє про скликання річних загальних зборів акціонерів Товариства за 2021 та 2022 роки (далі – загальні збори), які будуть проведені дистанційно у порядку, передбаченому Порядком скликання та дистанційного проведення загальних зборів акціонерів, затвердженим рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 06.03.2023 №236 (далі – Порядок).

 

Відповідно до Рішення Наглядової ради (Протокол № 7  від  14.11.2023 р.) Збори будуть проведені дистанційно 28 грудня 2023 року (дата завершення голосування) через національну депозитарну систему України.

12 грудня 2023 року не пізніше 11-00 години - дата розміщення бюлетеня для голосування за питаннями 1-12, 14, 16 порядку денного (крім кумулятивного голосування) у вільному для акціонерів доступі на власному веб-сайті Товариства за посиланням https://omega.ua/zagalni-zbori.

23 грудня 2023 року не пізніше 11-00 години - дата розміщення бюлетенів для кумулятивного голосування (питання 13, 15 порядку денного) у вільному для акціонерів доступі на власному веб-сайті Товариства за посиланням https://omega.ua/zagalni-zbori

12 грудня 2023 року з 11-00 години - дата початку голосування (крім кумулятивного голосування). 

23 грудня 2023 року з 11-00 години - дата початку кумулятивного голосування. 

28 грудня 2023 року (виключно до 18-00 години) - дата завершення голосування з усіх питань порядку денного Зборів (у т.ч. кумулятивного голосування). 

22 грудня 2023 року (станом на 23-00 годину) - дата складення переліку акціонерів, які мають право на участь у дистанційних річних Загальних зборах Товариства 

Це повідомлення з проєктами рішень щодо кожного з питань, включених до проєкту порядку денного, а також інформація, зазначена в пункті 38 Порядку, буде розміщена Товариством на власному веб-сайті https://omega.ua/zagalni-zbori не пізніше 23 листопада 2023р.

 

Перелік питань проекту порядку денного дистанційних річних Загальних зборів з проектами рішень з питань, включених до проекту порядку денного (крім кумулятивного голосування): 

  1. Розгляд звітів Правління за підсумками фінансово-господарської діяльності Товариства за 2021 р. та за 2022 р. Затвердження заходів за результатами розгляду звітів. Прийняття рішення за наслідками розгляду звітів Правління.

Проект рішення:

Взяти до уваги звіти Правління за підсумками фінансово-господарської діяльності Товариства за 2021 р. та за 2022р.

2.       Розгляд звітів Наглядової ради Товариства за підсумками роботи у 2021 р. та у 2022р. Затвердження заходів за результатами розгляду звітів. Прийняття рішення за наслідками розгляду звітів Наглядової ради.

Проект рішення:

Взяти до уваги звіти Наглядової ради Товариства за підсумками роботи у 2021 р. та у 2022р. 

3.        Розгляд висновків зовнішнього аудиту за 2021р. та за 2022р. Затвердження заходів за результатами їх розгляду.

Проект рішення:

1.Взяти до уваги звіт аудитора за 2021 та 2022 роки

2. У зв’язку із відсутністю зауважень та рекомендацій у Звітах аудитора Товариства за 2021 та 2022 роки не затверджувати заходи за результатами їх  розгляду.

4.       Затвердження звітів та висновків Ревізійної комісії Товариства за підсумками фінансово-господарської діяльності Товариства за 2021 та 2022 рр.   

Проект рішення:

Затвердити звіти та висновки Ревізійної комісії за підсумками фінансово-господарської діяльності Товариства за 2021 та 2022 рр.   

5.       Затвердження результатів фінансово-господарської діяльності Товариства за 2021- 2022 роки.

Проект рішення:

Затвердити результати фінансово-господарської діяльності Товариства за 2021-2022 роки. 

6.             Розподіл прибутку та збитків Товариства за 2021р та за 2022р. 

Проект рішення:

Збитки, отримані Товариством за наслідками фінансово-господарської діяльності в 2021 та 2022 роках, покрити за рахунок прибутку, який буде отримано у наступних періодах.

7.         Про затвердження  річних звітів Товариства за 2021-2022 роки. 

Проект рішення:

Затвердити річні звіти Товариства за 2021-2022 роки.

8.          Про зміну найменування Товариства.

Проект рішення.

Змінити найменування Товариства з Приватне акціонерне товариство «АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ „ОМЕГА“» на Приватне акціонерне товариство «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ „ОМЕГА“».

9.         Про внесення змін до Статуту Товариства шляхом викладення Статуту у новій редакції. Обрання особи, яка уповноважується на підписання нової редакції Статуту Товариства. 

Проект рішення:

1.Внести зміни до Статуту Товариства, у зв’язку з його приведенням у відповідність до чинного законодавства та зміною найменування Товариства, шляхом викладення його в новій редакції та затвердити нову редакцію Статуту Товариства у запропонованій редакції.

2. Визначити Президента Товариства Карагаєва Павла Анатолійовича. уповноваженою особою, від імені Загальних зборів акціонерів, на підписання Статуту Товариства в новій редакції.

3. Доручити Президенту Товариства Карагаєву Павлу Анатолійовичу, чи за його дорученням, третій особі здійснити дії щодо внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, для чого наділити його необхідними повноваженнями.

10.       Про внесення змін до внутрішніх положень Товариства шляхом викладення їх у новій редакції. Обрання особи, яка уповноважується на підписання нової редакції внутрішніх положень  Товариства.

Проект рішення: 

1.Внести зміни до Положення про Наглядову Раду, Положення про Загальні збори , Положення про Правління та Положення про ревізійну комісію Товариства  шляхом викладення їх в новій редакції та затвердити їх нову редакцію.

2. Обрати Президента Товариства Карагаєва Павла Анатолійовича уповноваженою особою, від імені Загальних зборів акціонерів, на підписання Положень в новій редакції.

11.       Прийняття рішення про  попереднє надання згоди на вчинення значних правочинів,  які можуть вчинятися Товариством протягом не більш як одного року з дати прийняття такого рішення.   

Проект рішення:

Надати попередню згоду на вчинення значних правочинів, які можуть вчинятися Товариством протягом року з дня прийняття цього рішення, а саме надати попередню згоду на укладання цивільно-правових договорів, а саме    договорів купівлі-продажу; міни, факторингу, уступки права вимоги, переведення боргу, договорів банківського вкладу; інвестиційних договорів; кредитних договорів; договорів страхування; договорів іпотеки; інших договорів, які за своєю економічною сутністю є кредитними, договорами позики, угодами про надання або отримання фінансової допомоги, так само, як і будь-якими іншими угодами, які за своєю економічною сутністю аналогічні зазначеним, в тому числі є і такими, які потребують застави нерухомого та іншого майна Товариства, гранична вартість яких не буде перевищувати 100 000 000,00 гривень 

12.         Про припинення повноважень діючого складу Ревізійної комісії Товариства

Проект рішення.

Припинити повноваження діючого складу Ревізійної комісії, а саме Ландиги Свiтлани Олексiївни, Дощинської Тетяни Iванiвни, Пижової Оксани Сергiївни.

13.        Обрання Ревізійної комісії Товариства.

14.        Прийняття рішення про припинення повноважень членів Наглядової ради Товариства. 

Проект рішення:

Припинити повноваження діючого складу Наглядової ради, а саме Тарасенко Сергія Вадимовича, Бунецької Юлії Дмитрівни, Гутіної Валерії Борисівни.

15.      Обрання Наглядової ради  Товариства. 

16.  Про  затвердження  умов цивільно-правових договорів (трудових договорів (контрактів), що укладатимуться із членами Наглядової Ради, встановлення розміру їх винагороди, обрання особи, яка уповноважується на підписання трудових договорів (контрактів) із членами Наглядової ради.

Проект рішення:

1. Затвердити умови трудових договорів (контрактів), що укладатимуться з обраними членами Наглядової ради  та визначити, що вони працюють в Товаристві   на платній основі. 

2. Розмір винагороди (заробітної плати) встановити відповідно до договору, що укладатиметься із членами Наглядової ради.

3. Затвердити кошторис (бюджет) Наглядової ради Товариства.

4. Особою, яка уповноважується на підписання договорів (контрактів) з членами Наглядової ради, згідно Статуту Товариства –  є   Президент Товариства Карагаєв Павло Анатолійович.

 

Відповідно до п. 32 Порядку, Наглядовою радою Товариства (протокол № 6 від 10.11..2023) визначений взаємозв’язок:

Наявний взаємозв’язок між питаннями 8, 9 і 10; 12 і 13 та 14, 15 і 16 включеними до проекту порядку денного Загальних зборів. Наявність взаємозв’язку між питаннями означає неможливість підрахунку голосів та прийняття рішення з одного питання порядку денного у разі неприйняття рішення або прийняття взаємовиключного рішення з попереднього (одного з попередніх) питання порядку денного.

Між іншими питаннями порядку денного взаємозв’язок відсутній.

 

Адреса сторінки на вебсайті Товариства, на якій розміщена інформація з проектами рішень щодо кожного з питань, включеного до проекту порядку денного, а також інша інформація, передбачена  чинним законодавством України сайті https://omega.ua/zagalni-zbori.

Акціонер може направити запит щодо ознайомлення з документами під час підготовки до загальних зборів та/або запитання щодо порядку денного загальних зборів та/або пропозиції до проекту порядку денного загальних зборів електронною поштою на адресу  omega@omega.ua.

Після отримання цього повідомлення акціонери можуть користуватися правами, передбаченими законом, зокрема, правом на участь в управлінні Товариством, на отримання дивідендів та на отримання інформації про господарську діяльність Товариства шляхом:

Від дати надсилання цього повідомлення  про проведення загальних зборів до дати проведення загальних зборів, а також протягом 6 місяцівз дати проведеннязагальних зборів, акціонери мають можливість ознайомитись з документами, необхідними для прийняттярішень з питань, включенихдо проекту порядку денного.

Запит на ознайомлення з документами, необхіднимиакціонерам для прийняття рішень з питань, включених до проекту порядку денного, має бути підписаний кваліфікованим електронним підписом такого акціонера та/або іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондовогоринку та направлений на адресу електронної пошти, зазначенув цьому повідомленні. У разі отриманняналежним чином оформленого запиту від акціонера, особа, відповідальна за ознайомлення акціонерів з відповідними документами, направляє такі документи на адресу електронної пошти акціонера, з якої направлено запит, із засвідченням документів кваліфікованим електронним підписом та/або іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондовогоринку.

Особою, відповідальною за ознайомлення акціонерів з документами, є ПрезидентТовариства – Карагаєв Павло Анатолійович, телефон (044) 486-68-16.

Товариство до дати проведення загальних зборів надаватиме відповіді на письмові запитання акціонерів щодо питань, включених до проекту порядку денного загальних зборів та порядку денного загальних зборів, отримані Товариством не пізніше ніж за один робочий день до дати проведення загальних зборів. Відповідні запити направляються акціонерами на адресу електронної пошти, зазначенув цьому повідомленні із засвідченням такого запиту кваліфікованим електронним підписом та/або іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідаєвимогам, визначеним Національноюкомісією з цінних паперів та фондовогоринку.  Товариство може надати одну загальну відповідь на всі запитання однакового змісту. Відповіді на запити акціонерів направляються на адресу електронної пошти акціонера,з якої надійшов належним чином оформленийзапит, із засвідченням відповіді кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи та/або іншим засобомелектронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Акціонери мають право надсилати свої пропозиції до проекту порядку денного за адресою: 01054, м. Київ, вул. Дмитрівська, 48-Г літ.А, не пізніше ніж за 20 днів до дня проведення загальних зборів, зборів, а щодо кандидатів до складу органів Товариства – не пізніше ніж за 7 днів до дня проведення загальних зборів.

Пропозиції направляються акціонером(ами) на адресу 01054, м. Київ, вул. Дмитрівська, 48-Г літ.А, та мають містити реквізити акціонера(ів), який її вносить, кількість та тип належних йому акцій Товариства, змісту пропозиції, що може включати нові питання до проекту порядку денного з проектом рішення та/або нові проекти рішень до питання, включеного до проекту порядку денного, а також кількість та тип акцій, що належатькожному кандидату, який пропонується до складу Наглядової ради Товариства. Пропозиції щодо кандидатіву члени Наглядовоїради Товариства також мають містити інформацію про те, чи є запропонований кандидат представником акціонера(акціонерів)  або незалежним директором.  Акціонери мають право у встановлений чинним законодавством України строк оскаржувати до суду рішення про відмову у включенні їх пропозиційдо порядку денного загальнихзборів.

Голосування на загальних зборах (направлення до депозитарної установи бюлетенів для голосування) розпочинається об 11-00 12 грудня  2023 року та завершується о 18-00 28 грудня 2023 року.

Голосування на загальних зборах з питань порядку денного проводиться виключно з використанням єдиного бюлетеня для голосування (щодо інших питань порядку денного, крім обрання органів товариства), а з питання обрання члена Наглядової ради – з використанням єдиного бюлетеня для голосування з питань обрання органів товариства(крім кумулятивного голосування).

Бюлетені для голосування засвідчуються та направляються (подаються) депозитарній установі, яка обслуговує рахунок акціонерав цінних паперах,на якому обліковуються  належні акціонеру акції Товариства, одним з наступнихспособів за вибором акціонера:

  1. бюлетень в електронній формі засвідчується кваліфікованим електронним підписом (або іншим електронним підписом, що базуєтьсяна кваліфікованому сертифікаті  відкритого ключа, або іншим засобом електронної  ідентифікації,  що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку) акціонера (його представника) та направляються електронною поштою на адресу депозитарної установи;
  2. бюлетень в паперовійформі засвідчується нотаріально або посадовою особою, яка вчиняє нотаріальні дії, або депозитарною установою,що обслуговує рахунок в цінних паперахтакого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, та подаютьсядо депозитарної установи.

Кожна сторінка бюлетеня, поданого в паперовій формі, який складається з кількох аркушів,має бути пронумерована та підписується акціонером (представником акціонера).

У разі, якщо акціонер має рахунки в цінних паперах в декількох депозитарних установах, на яких обліковуються акції Товариства, кожна із депозитарних установ приймає бюлетень для голосування на загальних зборах лише щодо тієї кількостіакцій, права на які обліковуються на рахунку в цінних паперах, що обслуговується такою депозитарною установою.

У випадку направлення бюлетеня для голосування, підписаного представником акціонера, до бюлетеня для голосування додаютьсядокументи, що підтверджують повноваження такого представника акціонера або їх належним чином засвідченікопії.

Акціонер в період проведення голосування може надати депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, лише один бюлетень для голосування з одних і тих самих питань порядкуденного. У разі отримання декількох бюлетенів з одних і тих самих питань порядку денного депозитарна установа оброблятиме той бюлетень, який було подано останнім, крім випадку, коли акціонером до завершення голосування буде надано повідомлення депозитарній установі щодо того, який із наданих бюлетенів  необхідно вважати дійсним.

Бюлетені приймаються виключно до 18-00 дати завершення голосування. Бюлетень, що був отриманий депозитарною установою після завершення часу, відведеного на голосування, вважається таким, що не поданий.

У разі відмови депозитарної установи у прийняттібюлетеня для голосування, акціонер (його представник) має право до завершенняголосування на загальних зборах направити бюлетень для голосування, оригінал або належно засвідчену копіювідмови депозитарної установи у прийняттібюлетеня для голосування, а також оригіналита/або належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують особу акціонера (представника акціонера), повноваження представника акціонера (у разі підписання бюлетеня для голосування представником акціонера) на адресу електронної пошти omega@omega.ua .У такому разі акціонер (його представник) одночасно направляє копію відмови депозитарної установи у прийняттібюлетеня для голосування до Національної комісії з цінних паперів та фондовогоринку.

Кожен акціонер має право на участь в управлінні Товариством, зокрема, шляхом участі в загальнихзборах особисто або через свого представника. Представником акціонера на загальних зборах Товариства може бути фізична особа або уповноважена особа юридичноїособи, а також уповноважена особа держави чи територіальної громади.

Акціонер має право призначити свого представника постійно або на певний строк.

Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах Товариства, видана фізичною особою, посвідчується нотаріусомабо іншими посадовими особами, які вчиняють нотаріальні дії, а також може посвідчуватися депозитарною установою у порядку, встановленому чинним законодавством України. Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах Товариства від імені юридичної особи видається її органом або іншою особою, уповноваженою на це її установчими документами.

Представник акціонера може отримувати  від  нього перелік питань  порядку денного загальних зборів з інструкцією щодо голосування з цих питань(завдання щодо голосування), яка є невід'ємною частиною довіреності на право участі та голосування на загальнихзборах. Під час голосування на загальних зборах представник повинен голосувати відповідно до завдання щодо голосування. Якщо представник акціонера не має завдання щодо голосування, він здійснює голосування на загальних зборах на свій розсуд.

Акціонер має право видати довіреність на право участі та голосування на загальних зборах Товариства декільком своїм представникам.

Якщо направлення бюлетенів для голосування здійснили декілька представників акціонера, яким довіреність видана одночасно, для участі в зазначених зборах допускається той представник, який надав бюлетень першим.

Видача довіреності на право участі та голосування на загальних зборах не виключає право участі на цих зборах акціонера, який видав довіреність, замість свого представника.

Акціонер має право у будь-який час до закінчення строку, відведеного для голосування на загальних зборах відкликати чи замінитисвого представника на загальних зборах, повідомивши про це Товариство та депозитарну установу, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, або взяти участь у загальнихзборах особисто.

Повідомлення акціонером про заміну або відкликання свого представника може здійснюватися за допомогою засобів електронного зв'язку відповідно до законодавства про електронний документообіг.

Особа, яку акціонер має намір уповноважити на участь у загальнихзборах, у випадкунаявності в неї конфліктуінтересів, повиннаврегулювати конфлікт інтересів у порядку,встановленому чинним законодавством України, або відмовитись від представництва.

Особам, яким депозитарною установою відкрито рахунок в цінних паперах на підставідоговору з Товариством, необхідно укластидоговір з депозитарною установою для забезпечення реалізації права на участь у дистанційних загальних зборах акціонерів Товариства.

Більш детально порядок участі та голосування на загальних зборах особисто (представників акціонерів за довіреністю) викладено у Розділах XIII, XV та XVI Порядку.

Наглядова рада Товариства

 

Основні показники фінансово-господарської діяльності (тис. грн.)

Найменування показника

Період

Попередній (2020)

Звітний (2021)  

Звітний (2022)

Усього активів

575 443 

438 727

270 444 

Основні засоби

  391 

462

1 901 

Запаси

 301

392

 432

Сумарна дебіторська заборгованість

          99 963

115 919

 114 954

Гроші та їх еквіваленти

43 579 

49 421

 12 907

Нерозподілений прибуток (непокритий збиток)

 (94 639)

(258 437)

 (404 496)

Власний капітал

 491 627

331 610

194 885 

Зареєстрований (пайовий/статутний) капітал

55 000 

55 000

55 000 

Довгострокові зобов'язання і забезпечення

66 861

80 633

50 865 

Поточні зобов'язання і забезпечення

16 955 

26 484

24 694 

Чистий фінансовий результат: прибуток (збиток)

33 289 

(163 798)

(146 059) 

Середньорічна кількість акцій (шт.)

1 100 000

1 100 000

1 100 000  

Чистий прибуток (збиток) на одну просту акцію (грн.)

 30,3

(148,9)

(132,78)