Повідомлення про проведення річних загальних зборів акціонерів 

ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

 «ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА ПТАХОФАБРИКА»

Місцезнаходження: 44700, Волинська область, Володимирський район, с. Федорівка

Ідентифікаційний код 00851376

 

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА ПТАХОФАБРИКА» (надалі – «Товариство»), повідомляє про скликання та проведення річних загальних зборів акціонерів Товариства (далі – Загальні збори або Збори).

Рішення про скликання Загальних зборів та їх спосіб проведення прийняте Наглядовою радою Товариства відповідно до Закону України «Про акціонерні товариства», керуючись Порядком скликання та проведення дистанційних загальних зборів акціонерів, який затверджено рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 06.03.2023 року № 236 із змінами та доповненнями (далі – Порядок).

Спосіб проведення Загальних зборів: Дистанційні загальні збори (Загальні збори відбуватимуться дистанційно, шляхом опитування).

28 квітня 2023 року – дата проведення Загальних зборів (дата завершення голосування)

25 квітня 2023 року (станом на 23 годину)  - дата складання переліку акціонерів, які мають право на участь у Загальних зборах.

17 квітня 2023 року (не пізніше 11 години) буде розміщений у вільному для акціонерів доступі бюлетень для голосування з питань порядку денного (крім кумулятивного голосування) на власному веб-сайті Товариства на сторінці за посиланням: http://vvp.bgs.kh.ua/attachments/VVP_Buleten_ZZA_2023-04-28_17-04-2023.pdf.

 

Дата і час початку надсилання до депозитарної установи бюлетенів для голосування: з 11 години 00 хв. 17.04.2023 р.

Дата і час завершення надсилання до депозитарної установи бюлетенів для голосування: о 18 годині 00 хв. 28.04.2023 р.

 

Перелік питань проекту порядку денного Загальних зборів з проектами рішень з питань, включених до проекту порядку денного  (крім кумулятивного голосування): 

 

1. Розгляд звіту Виконавчого органу про результати господарської діяльності за 2022 рік. Прийняття рішення за результатами розгляду звіту.

       Проект рішення:

            Затвердити звіт Виконавчого органу про підсумки фінансово-господарської діяльності Товариства за 2022 рік. Роботу Виконавчого органу у 2022 році визнати задовільною.

2. Розгляд звіту Наглядової ради Товариства про діяльність за 2022 рік. Прийняття рішення за результатами розгляду звіту.

       Проект рішення:

            Затвердити звіт Наглядової ради за 2022 рік. Роботу Наглядової ради у 2022 році визнати задовільною.

3. Затвердження результатів фінансово-господарської діяльності Товариства за 2022 рік.

       Проект рішення:

            Затвердити результати фінансово-господарської діяльності Товариства за 2022 рік, у тому числі баланс та звіт про фінансові результати.

 

            Примітка: дане питання має взаємозв’язок з наступним питанням проекту порядку денного (питанням № 4). Наявність взаємозв’язку між питаннями, включеними до порядку денного (проекту порядку денного на момент повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів) загальних зборів, означає неможливість підрахунку голосів та прийняття рішень з одного питання порядку денного у разі неприйняття рішення або прийняття взаємовиключного рішення з попереднього (одного з попередніх) питання порядку денного.

 

4. Затвердження порядку покриття збитків Товариства.

                Проект рішення:

У зв’язку з відсутністю чистого прибутку за підсумками роботи Товариства у 2022 році, прибуток за 2022 рік не розподіляти. Збитки, отримані Товариством за підсумками роботи у 2022 році покрити за рахунок прибутку Товариства майбутніх періодів.

 

            Примітка: дане питання має взаємозв’язок з попереднім питанням проекту порядку денного (питанням № 3) . Наявність взаємозв’язку між питаннями, включеними до порядку денного (проекту порядку денного на момент повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів) загальних зборів, означає неможливість підрахунку голосів та прийняття рішень з одного питання порядку денного у разі неприйняття рішення або прийняття взаємовиключного рішення з попереднього (одного з попередніх) питання порядку денного.

 

5. Про внесення змін до Статуту Товариства, визначення уповноважених осіб на його підписання та здійснення його державної реєстрації.

Проект рішення:

1. Внести зміни до Статуту Товариства, виклавши його у новій редакції.

2. Уповноважити і доручити голові та секретарю Зборів підписати нову редакцію Статуту Товариства.

3. Виконавчому органу забезпечити надання документів для проведення державної реєстрації нової редакції Статуту Товариства.

 

            Примітка: дане питання має взаємозв’язок з наступним питанням проекту порядку денного (питанням № 6) . Наявність взаємозв’язку між питаннями, включеними до порядку денного (проекту порядку денного на момент повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів) загальних зборів, означає неможливість підрахунку голосів та прийняття рішень з одного питання порядку денного у разі неприйняття рішення або прийняття взаємовиключного рішення з попереднього (одного з попередніх) питання порядку денного.

 

6. Про внесення змін до внутрішніх положень Товариства, визначення уповноважених осіб на їх підписання.

            Проект рішення:

1. Внести зміни до положень Товариства «Про Загальні збори акціонерів Товариства», «Про Наглядову раду Товариства», «Про Виконавчий орган Товариства» , виклавши їх у новій редакції. 

2. Уповноважити і доручити голові та секретарю Зборів підписати нові редакції положень Товариства «Про Загальні збори акціонерів», «Про Наглядову раду», «Про Виконавчий орган».

Примітка: дане питання має взаємозв’язок з попереднім питанням проекту порядку денного (питанням № 5) . Наявність взаємозв’язку між питаннями, включеними до порядку денного (проекту порядку денного на момент повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів) загальних зборів, означає неможливість підрахунку голосів та прийняття рішень з одного питання порядку денного у разі неприйняття рішення або прийняття взаємовиключного рішення з попереднього (одного з попередніх) питання порядку денного.

7. Розгляд висновків аудиторського звіту суб’єкта аудиторської діяльності та затвердження заходів за результатами розгляду звіту.

Проект рішення:

Не розглядати висновки аудиторського звіту суб’єкта аудиторської діяльності та не затверджувати заходи за результатами розгляду звіту.

Адреса веб-сайту Товариства, на якому розміщена інформація з проектами рішень щодо кожного з питань, включених до проекту порядку денного та інформація зазначена в ч. 3 ст. 47 Закону України «Про акціонерні товариства», а також інформація, яка зазначена в п. 37, 38 Порядку:   www.vvp.bgs.kh.ua 

Товариство не розміщує на власному веб-сайті документи, необхідні для прийняття рішень з питань порядку денного.

Кожен акціонер має право отримати, а Товариство зобов’язане на його запит безкоштовно надати документи (в формі електронних документів або копій документів), з якими акціонери можуть ознайомитися під час підготовки до Загальних зборів. У такому випадку Товариство, зберігає зазначені документи в електронній формі відповідно до вимог, встановлених законодавством про електронний документообіг. 

Від дати надіслання повідомлення про проведення загальних зборів до дати проведення загальних зборів Товариство надає акціонерам можливість ознайомитися з документами, необхідними для прийняття рішень з питань проекту порядку денного шляхом направлення документів акціонеру на його запит засобами електронної пошти Товариства (m.chub@volynska.com). 

Запит акціонера на ознайомлення з документами, необхідними акціонерам для прийняття рішень з питань порядку денного, має бути підписаний кваліфікованим електронним підписом такого акціонера (іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку) та направлений на адресу електронної пошти Товариства (m.chub@volynska.com). 

У разі отримання належним чином оформленого запиту від акціонера, особа, відповідальна за ознайомлення акціонерів з відповідними документами, направляє такі документи на адресу електронної пошти акціонера, з якої направлено запит із засвідченням документів кваліфікованим електронним підписом (іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку). 

У разі, якщо порядок денний Загальних зборів передбачає голосування з питань, визначених ст. 102 Закону України «Про акціонерні товариства», Товариство має надати акціонерам можливість ознайомитися з проектом договору про викуп Товариством акцій відповідно до порядку, передбаченого ст. 103 Закону України «Про акціонерні товариства». 

Товариство до дати проведення Загальних зборів зобов’язане надавати відповіді на письмові запитання акціонерів щодо питань, включених до проекту порядку денного Загальних зборів та порядку денного Загальних зборів. Відповідні запити направляються акціонерами на адресу  електронної пошти Товариства (m.chub@volynska.com) із засвідченням такого запиту кваліфікованим електронним підписом (іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку). Товариство може надати одну загальну відповідь на всі запитання однакового змісту. Відповіді на запити акціонерів направляються на адресу електронної пошти акціонера, з якої направлено належним чином оформлений запит із засвідченням відповіді  кваліфікованим електронним підписом (іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку). 

 

Посадова особа Товариства, відповідальна за порядок ознайомлення акціонерів з документами – генеральний директор Товариства Собіпан Світлана Миколаївна. Телефон для довідок: (073) 764-32-07.

Права, надані акціонерам відповідно Закону України «Про акціонерні товариства» та Порядку, якими вони можуть користуватися після отримання повідомлення про проведення загальних зборів, а також строк, протягом якого такі права можуть використовуватися:

Відповідно до статті 27 Закону України «Про акціонерні товариства», кожною простою акцією Товариства її власнику - акціонеру надається однакова сукупність прав, включаючи права на: 1) участь в управлінні Товариством; 2) отримання дивідендів; 3) отримання у разі ліквідації Товариства частини його майна або вартості частини майна Товариства; 4) отримання інформації про господарську діяльність Товариства.

Одна проста голосуюча акція товариства надає акціонеру один голос для вирішення кожного питання на загальних зборах, крім випадків проведення кумулятивного голосування.

Акціонери - власники простих акцій товариства можуть мати й інші права, передбачені законодавством та статутом акціонерного товариства.

Більш детальна інформація про права, надані акціонерам, якими вони можуть користуватися після отримання повідомлення про проведення Загальних зборів, а також щодо строків, протягом якого такі права можуть використовуватися, зазначена в Порядку та в Законі України «Про акціонерні товариства» у тому числі у статті 27 названого Закону.  

Кожний акціонер має право внести пропозиції щодо питань, включених до проекту порядку денного Зборів, а також щодо нових кандидатів до складу органів Товариства, кількість яких не може перевищувати кількісного складу кожного з органів. Пропозиції вносяться не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення Зборів, а щодо кандидатів до складу органів Товариства – не пізніше ніж за сім днів до дати проведення Зборів. Пропозиції щодо включення нових питань до проекту порядку денного повинні містити відповідні проекти рішень з цих питань.

Пропозиції щодо кандидатів у члени Наглядової ради Товариства мають містити інформацію про те, чи є запропонований кандидат представником акціонера (акціонерів), або про те, що кандидат пропонується на посаду члена Наглядової ради – незалежного директора. Інформація, визначена у пропозиціях щодо членів Наглядової ради Товариства обов`язково включається до бюлетеня для голосування у тому числі кумулятивного напроти прізвища відповідного кандидата. 

Пропозиція до проекту порядку денного загальних зборів направляється із зазначенням реквізитів акціонера, який її вносить, кількості, типу та/або класу належних йому акцій, змісту пропозиції, що може включати нові питання до проекту порядку денного та/або нові проекти рішень, а також кількості, типу та/або класу акцій, що належать кандидату, який пропонується таким акціонером до складу органів Товариства. 

Пропозиція до порядку денного загальних зборів може бути направлена акціонером у вигляді електронного документу із засвідченням його кваліфікованим електронним підписом (іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку) на адресу електронної пошти Товариства (m.chub@volynska.com). 

Наглядова рада приймає рішення про включення пропозицій (нових питань порядку денного та/або нових проектів рішень до питань порядку денного) до проекту порядку денного та затверджує порядок денний не пізніше ніж за 15 днів до дати проведення цих Загальних зборів, а щодо кандидатів до складу органів Товариства – не пізніше ніж за 4 дні до дати проведення Загальних зборів.

Пропозиції акціонерів (акціонера), які (який) сукупно є власниками (власником) 5 або більше відсотків голосуючих акцій, підлягають обов'язковому включенню до проекту порядку денного загальних зборів. У такому разі рішення наглядової ради про включення питання до проекту порядку денного не вимагається, а пропозиція вважається включеною до проекту порядку денного, якщо вона подана з дотриманням вимог Порядку.

У разі подання акціонером пропозиції до проекту порядку денного загальних зборів щодо дострокового припинення повноважень генерального директора Товариства, одночасно обов’язково подається пропозиція щодо кандидатури для обрання генерального директора Товариства або призначення особи, яка тимчасово здійснюватиме його повноваження.

 

Пропозиції акціонерів до проекту порядку денного загальних зборів вносяться лише шляхом внесення нових проектів рішень з питань, включених до проекту порядку денного та нових питань разом з проектами рішень із запропонованих питань. а також шляхом включення запропонованих акціонерами кандидатів до складу органів Товариства до списку кандидатів, що виносяться на голосування на загальних зборах. Товариство не має права вносити зміни до запропонованих акціонерами питань, проєктів рішень або інформації про кандидатів до складу органів Товариства.

 

Рішення про відмову у включенні до проекту порядку денного загальних зборів Товариства пропозиції акціонерів (акціонера), які сукупно є власниками 5 або більше відсотків акцій може бути прийнято тільки у разі: недотримання акціонерами строку, встановленого пунктом 48 Порядку; неповноти даних, передбачених пунктами 49, 51 та 54 Порядку.

Мотивоване рішення про відмову у включенні пропозиції протягом 3 днів з дати його прийняття направляються акціонеру в письмовій формі тим самим способом, що було використано акціонером для подання пропозиції.

У разі внесення змін до проекту порядку денного загальних зборів акціонерів Наглядова рада, не пізніше ніж за 10 днів до дати їх проведення повідомляє акціонерів про відповідні зміни у той самий спосіб та тих самих осіб, яким було надіслано повідомлення про проведення загальних зборів.

Товариство також розміщує на власному веб-сайті відповідну інформацію про зміни у порядку денному загальних зборів разом з порядком денним та проектом рішень щодо кожного з питань, включених до порядку денного загальних зборів.

 

m.chub@volynska.com – адреса електронної пошти Товариства, на яку акціонер може направити запит щодо ознайомлення з матеріалами під час підготовки до загальних зборів та/або запитання щодо порядку денного загальних зборів та/або направити пропозиції до порядку денного загальних зборів та проектів рішень.

Представником акціонера на загальних зборах може бути фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а також уповноважена особа держави чи територіальної громади. 

Представником акціонера - фізичної чи юридичної особи на загальних зборах може бути інша фізична особа або уповноважена особа юридичної особи, а представником акціонера – держави чи територіальної громади – уповноважена особа органу, що здійснює управління державним чи комунальним майном.

Акціонер має право призначити свого представника постійно (безстроково) або на певний строк.

Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах, видана фізичною особою, посвідчується нотаріусом або іншими посадовими особами, які вчиняють нотаріальні дії, а також може посвідчуватися депозитарною установою у встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку порядку. Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах від імені юридичної особи видається її органом або іншою особою, уповноваженою на це її установчими документами.

Довіреність на право участі та голосування на загальних зборах Товариства може містити завдання щодо голосування (або завдання щодо голосування, яке є невід’ємною частиною довіреності на право участі та голосування на загальних зборах). Під час голосування на загальних зборах представник повинен голосувати відповідно до завдання щодо голосування.

Якщо представник акціонера не має завдання щодо голосування, він здійснює голосування на загальних зборах на свій розсуд.

Акціонер має право видати довіреність на право участі та голосування на загальних зборах декільком своїм представникам. Якщо для участі в загальних зборах шляхом направлення бюлетенів для голосування здійснили декілька представників акціонера, яким довіреність видана одночасно, для участі в загальних зборах допускається той представник, який надав бюлетень першим.

Надання довіреності на право участі та голосування на загальних зборах не виключає право участі на цих загальних зборах акціонера, який видав довіреність, замість свого представника.

Акціонер має право у будь-який час до закінчення строку, відведеного для голосування на загальних зборах відкликати чи замінити свого представника на загальних зборах Товариств, повідомивши про це Товариство та депозитарну установу, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, або взяти участь у загальних зборах особисто.

Повідомлення акціонером про заміну або відкликання свого представника може здійснюватися за допомогою засобів електронного зв’язку відповідно до законодавства про електронний документообіг.

Для реєстрації акціонерів (їх представників) таким акціонером (представником акціонера) направляються бюлетені для голосування на адресу електронної пошти депозитарної установи, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства.

У разі, якщо акціонер має рахунки в цінних паперах в декількох депозитарних установах, на яких обліковуються акції Товариства, кожна із депозитарних установ приймає бюлетень для голосування на загальних зборах лише щодо тієї кількості акцій, права на які обліковуються на рахунку в цінних паперах, що обслуговуються такою депозитарною установою.

У випадку направлення бюлетеня для голосування, підписаного представником акціонера, до бюлетеня для голосування додаються документи, що підтверджують повноваження такого представника акціонера або їх належним чином засвідчені копії.

Акціонер (його представник) в період проведення голосування може надати депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства, лише один бюлетень для голосування з одних і тих самих питань порядку денного.

У разі отримання декількох бюлетенів з одних і тих самих питань порядку денного депозитарна установа здійснює заходи передбачені пунктом 69 Порядку щодо того поданого акціонером бюлетеня, який було подано останнім, а у випадку подання бюлетенів представниками акціонера – щодо того бюлетеня, який був поданий останнім тим представником, який був визначений у відповідності до вимог пункту 63 Порядку, крім випадків, коли акціонером (його представником) до завершення голосування направлено повідомлення депозитарній установі щодо того, який із наданих бюлетенів необхідно вважати дійсним.

Реєстрація акціонерів (їх представників) проводиться шляхом співставлення даних переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складеного у порядку встановленому законодавством про депозитарну систему (а також прийнятих для подальшого опрацювання бюлетенів, отриманих Наглядовою радою), з даними переліку акціонерів, які подали бюлетені для участі у дистанційних загальних зборах, а також перевірки повноважень представників акціонерів, які підписали бюлетені. Всі акціонери, що вказані у переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складеного у порядку встановленому законодавством про депозитарну систему, та які подали хоча б один бюлетень для голосування у загальних зборах, підписаний уповноваженою на те особою, вважаються такими, що прийняли участь у загальних зборах та є зареєстрованими для участі у зборах.

Голосування на загальних зборах з відповідних питань порядку денного розпочинається з моменту розміщення на веб-сайті Товариства відповідного бюлетеня для голосування, а завершується о 18 годині 28 квітня 2023 року (дата проведення загальних зборів).   

На загальних зборах не може бути оголошено перерву або змінено черговість розгляду питань порядку денного.

Кожен акціонер – власник голосуючих акцій має право реалізувати своє право на управління Товариством шляхом участі у загальних зборах та голосування шляхом подання бюлетенів депозитарній установі, яка обслуговує рахунок в цінних паперах такого акціонера, на якому обліковуються належні акціонеру акції Товариства.

Голосування на загальних зборах з питань порядку денного проводиться виключно з використанням бюлетенів для голосування: бюлетеня для кумулятивного голосування (з питань порядку денного, голосування за якими здійснюються шляхом кумулятивного голосування); бюлетеня для голосування (щодо інших питань порядку денного, крім обрання органів Товариства).

Кількість голосів в бюлетені для голосування зазначається акціонером (його представником) виходячи із кількості голосуючих акцій такого акціонера, які обліковуються на рахунку в цінних паперах акціонера, що обслуговується депозитарною установою.

Бюлетень для голосування на загальних зборах засвідчується кваліфікованим електронним підписом акціонера (його представника) та/або іншим засобом електронної ідентифікації, що відповідає вимогам, визначеним Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Акціонери мають право до проведення загальних зборів ознайомитися з формою бюлетеня для голосування в порядку, встановленому розділом ХVІ Порядку.

Бюлетень, що був отриманий депозитарною установою після 18 години 28 квітня 2023 року, вважається таким, що не поданий.

Бюлетень для голосування, визнається недійсним у разі, якщо: форма та/або текст бюлетеня відрізняється від зразка, розміщеного в порядку встановленому пунктом 96 Порядку; на ньому відсутній підпис (підписи) акціонера (представника акціонера); не зазначено реквізитів акціонера або його представника (за наявності), або іншої інформації, яка є обов’язковою відповідно до Порядку.

Бюлетень для голосування визнається недійсним за відповідним питанням порядку денного у разі, якщо акціонер (представник акціонера) не позначив у бюлетені жодного або позначив більше одного варіанта голосування щодо одного проекту рішення, або позначив варіант голосування «за» по кожному із проектів рішень одного й того самого питання порядку денного.

Бюлетень для кумулятивного голосування по відповідному питанню порядку денного також визнається недійсним у разі, якщо акціонер (представник акціонера) зазначив у бюлетені більшу кількість голосів, ніж йому належить за таким голосуванням або не зазначив жодного голосу за питанням денним.

Визнання бюлетеня для голосування недійсним по одному питанню порядку денного не має наслідком визнання недійсним всього бюлетеня.

Голоси за бюлетенями, що визнаються недійсними повністю або частково з підстав, передбачених пунктом 100 Порядку, не враховуються під час підрахунку голосів.

Більш детально порядок участі та голосування на загальних зборах акціонерів, особисто (представників акціонерів) викладено у розділах ХІІ, ХІV, ХVІ Порядку.

Акціонерам Товариства, яким рахунок в цінних паперах відкрито депозитарною установою на підставі договору з Товариством, необхідно укласти договір з депозитарною установою від власного імені для забезпечення реалізації права на участь у загальних зборах.

Між питаннями № 3 та № 4 наявний взаємозв’язок. Між питаннями № 5 та № 6 наявний взаємозв’язок. Між іншими питаннями проекту порядку денного, крім названих, відсутній взаємозв’язок. 

Наявність взаємозв’язку між питаннями, включеними до порядку денного (проекту порядку денного на момент повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів) загальних зборів, означає неможливість підрахунку голосів та прийняття рішень з одного питання порядку денного у разі неприйняття рішення або прийняття взаємовиключного рішення з попереднього (одного з попередніх) питання порядку денного. 

Станом на дату складання переліку осіб, яким надсилається повідомлення про проведення Зборів, а саме на 20.03.2023 року, загальна кількість акцій складає 344 275 880 штук простих іменних акцій, з них кількість голосуючих акцій становить 341 888 156 штук.

Наглядова рада ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика»

 

Основні показники фінансово-господарської діяльності підприємства (тис. грн)*

 

Найменування показника

Період

Звітний 2022Попередній 2021
Усього активів1 201 9451 280 628
Основні засоби (за залишковою вартістю)249 742254 301
Запаси86 73880 525
Сумарна дебіторська заборгованість231 337295 919
Гроші та їх еквіваленти33110 937
Нерозподілений прибуток (непокритий збиток)47 88773 708
Власний капітал960 854986 675
Зареєстрований статутний капітал154 92451 641
Довгострокові зобов'язання і забезпечення120 056120 056
Поточні зобов'язання і забезпечення121 035173 897
Чистий  фінансовий результат: прибуток (збиток)(25 821)(35 442)
Середньорічна кількість акцій (шт.)1 032 827 640344 275 880
Чистий прибуток (збиток) на одну просту акцію (грн)(0,02500)(0,10295)

 

                                                     Наглядова рада ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика»