Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Дата здійснення дії: 26.08.2009
Дата публікації 27.08.2009 19:01:00
Найменування емітента* Закрите акціонерне товариство "Альфа-Банк"
Юридична адреса* 01025, м.Київ, вул. Десятинна, 4/6
Керівник* Михайльо Вікторія Вікторівна - Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк". Тел: 0444904600
E-mail* ygrachev@alfabank.kiev.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
26.08.2009 року рішенням Спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» Єржаховського Миколу Петровича (паспорт: СО 521002, виданий Радянським РУ ГУ МВС України в місті Києві, 05 жовтня 2000 року) призначено Членом Правління, Директором Інвестиційного Блоку Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пана Єржаховського Миколу Петровича призначено Членом Правління, Директором Інвестиційного Блоку в зв’язку з виробничою необхідністю.
Єржаховський Микола Петрович до призначення Членом Правління, Директором Інвестиційного Блоку працював на посаді Президента Адвокатського об‘єднання «Адвокатська група «АЛЬЯНС».
Єржаховського Миколу Петровичу призначено Членом Правління, Директором Інвестиційного Блоку ПАТ «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Єржаховський Микола Петрович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Єржаховський Микола Петрович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк" Михайльо Вікторія Вікторівна