Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Дата здійснення дії: 31.07.2013
Дата публікації 31.07.2013 09:46:15
Найменування емітента* Публічне акціонерне товариство "Альфа-Банк"
Юридична адреса* 01001, м.Київ, вул. Десятинна, 4/6
Керівник* Михайльо Вікторія Вікторівна - Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк". Тел: 0444904600
E-mail* Aleksander.Ruzhanskyy@alfabank.kiev.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
31.07.2013 року у зв’язку із написанням заяви про вихід зі складу Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк» із складу Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк» вибув член Спостережної Ради Андрій Володимирович Баранов (Паспорт Р USA № 448636684, виданий United States Department of State (Державний департамент США) 11 червня 2008 року).
Підставою для прийняття рішення про вибуття Андрія Володимировича Баранова зі складу Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк» є його заява про вихід зі складу Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пан Андрій Володимирович Баранов вибув зі складу Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк» за власним бажанням.
Андрій Володимирович Баранов до вибуття зі складу Спостережної Ради працював на посаді Члена Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк».
На посаду, яку займав пан Андрій Володимирович Баранов в складі Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк» нікого не призначено.
Пан Андрій Володимирович Баранов непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Андрій Володимирович Баранов часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк" Михайльо Вікторія Вікторівна