Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Дата здійснення дії: 25.03.2013
Дата публікації 26.03.2013 15:04:55
Найменування емітента* Публічне акціонерне товариство "Альфа-Банк"
Юридична адреса* 01001, м.Київ, вул. Десятинна, 4/6
Керівник* Михайльо Вікторія Вікторівна - Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк". Тел: 0444904600
E-mail* Aleksander.Ruzhanskyy@alfabank.kiev.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
25.03.2013 року Спостережною радою Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» прийнято рішення про виключення з 26.03.2013 року Половко Сергія Миколайовича (паспорт: серія СН 611373 виданий Ватутінським РУ ГУ МВС України в місті Києві 21 жовтня 1997 року) зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пана Половко Сергія Миколайовича виключено зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» в зв’язку з виробничою необхідністю.
Половко Сергій Миколайович до виключення зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» працював на посаді Члена Правління ПАТ «Альфа-Банк».
Половко Сергій Миколайович виключений зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Половко Сергій Миколайович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Половко Сергій Миколайович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

25.03.2013 року Спостережною радою Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» прийнято рішення про виключення з 26.03.2013 року Лук‘янчук Олену Петрівну (паспорт: серія ВМ 247543 Богунським РВ УМВС України в Житомирській області 04 грудня 1996 року) зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Лук‘янчук Олену Петрівну виключено зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» в зв’язку з виробничою необхідністю.
Лук‘янчук Олена Петрівна до виключення зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» працювала на посаді Заступника Голови Правління, Члена Правління ПАТ «Альфа-Банк».
Лук‘янчук Олена Петрівна виключена зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Лук‘янчук Олена Петрівна непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Лук‘янчук Олена Петрівна часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

25.03.2013 року Спостережною радою Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» прийнято рішення про виключення з 26.03.2013 року Стрекаль Тетяну Володимирівну (паспорт: СН 217597, виданий Шевченківським РУ ГУ МВС України в м. Києві, 04.06.1996р) зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Стрекаль Тетяну Володимирівну виключено зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» в зв’язку з виробничою необхідністю.
Стрекаль Тетяна Володимирівна до виключення зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» працювала на посаді Члена Правління, Директора з управління персоналом ПАТ «Альфа-Банк».
Стрекаль Тетяна Володимирівна виключена зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Стрекаль Тетяна Володимирівна непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Стрекаль Тетяна Володимирівна часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

25.03.2013 року Спостережною радою Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» прийнято рішення про виключення з 26.03.2013 року Наумова Валерія Сергійовича (паспорт: 45 98 278748, виданий 25 жовтня 1999 року ВВС МР «Безкудніково» м. Москви) зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пана Наумова Валерія Сергійовича виключено зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» в зв’язку з виробничою необхідністю.
Наумов Валерій Сергійович до виключення зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» працював на посаді Члена Правління ПАТ «Альфа-Банк».
Наумов Валерій Сергійович виключений зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Наумов Валерій Сергійович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Наумов Валерій Сергійович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

25.03.2013 року Спостережною радою Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» прийнято рішення про виключення з 26.03.2013 року Костючка Олега Олексійовича (паспорт: СН № 315036, виданний Московським РУГУ МВС України в місті Києві, 06.11.1998р.) зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пана Костючка Олега Олексійовича виключено зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» в зв’язку з виробничою необхідністю.
Костючок Олег Олексійович до виключення зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» працював на посаді Члена Правління, Фінансового директора ПАТ «Альфа-Банк».
Костючок Олег Олексійович виключений зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Костючок Олег Олексійович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Костючок Олег Олексійович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

25.03.2013 року Спостережною радою Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» прийнято рішення про виключення з 26.03.2013 року Лотоцького Володимира Андрійовича (паспорт: серія МЕ № 650240, виданий Голосіївським РУГУМВС України в м. Києві, 03.03.2005року) зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пана Лотоцького Володимира Андрійовича виключено зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» в зв’язку з виробничою необхідністю.
Лотоцький Володимир Андрійович до виключення зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» працював на посаді Члена Правління ПАТ «Альфа-Банк».
Лотоцький Володимир Андрійович виключений зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Лотоцький Володимир Андрійович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Лотоцький Володимир Андрійович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк" Михайльо Вікторія Вікторівна