Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Дата здійснення дії: 05.07.2012
Дата публікації 05.07.2012 11:17:21
Найменування емітента* Публічне акціонерне товариство "Альфа-Банк"
Юридична адреса* 01001, м.Київ, вул. Десятинна, 4/6
Керівник* Михайльо Вікторія Вікторівна - Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк". Тел: 0444904600
E-mail* Aleksander.Ruzhanskyy@alfabank.kiev.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
05.07.2012 року у зв’язку із написанням заяви про вихід зі складу Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк» із складу Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк» вибув член Спостережної Ради Савченко Олексій Володимирович (паспорт: 45 04 051678, виданий ВВС «Марьіна Роща» м. Москва 27.09.2002 року).
Підставою для прийняття рішення про вибуття Савченка Олексія Володимировича зі складу Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк» є його заява про вихід зі складу Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пан Савченко Олексій Володимирович вибув зі складу Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк» за власним бажанням.
Савченко Олексій Володимирович до вибуття зі складу Спостережної Ради працював на посаді Члена Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк».
На посаду, яку займав пан Савченко Олексій Володимирович в складі Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк» нікого не призначено.
Пан Савченко Олексій Володимирович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Савченко Олексій Володимирович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк" Михайльо Вікторія Вікторівна