Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Дата здійснення дії: 02.04.2012
Дата публікації 02.04.2012 10:20:13
Найменування емітента* Публічне акціонерне товариство "Альфа-Банк"
Юридична адреса* 01001, м.Київ, вул. Десятинна, 4/6
Керівник* Михайльо Вікторія Вікторівна - Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк". Тел: 0444904600
E-mail* Aleksander.Ruzhanskyy@alfabank.kiev.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
02.04.2012 року рішенням Спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» Лапко Олександра Івановича (паспорт: серія 4508 № 268396, виданий ВВС району Ліанозово м. Москви, 20.12.2005 року) призначено Членом Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пана Лапко Олександра Івановича призначено Членом Правління в зв’язку з виробничою необхідністю.
Лапко Олександр Іванович до призначення Членом Правління ПАТ «Альфа-Банк» працював на посаді Керівника корпоративного кредитування та транзакційного бізнесу ПАТ «Альфа-Банк».
Лапко Олександр Іванович призначений Членом Правління ПАТ «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Лапко Олександр Іванович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Лапко Олександр Іванович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.


02.04.2012 року рішенням Спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» Сєрьожина Дмитра Олександровича (паспорт: серія 45 00 № 965889, виданий 2-м паспортним столом ВВС "Можайський" м. Москва, 03.04.2001 року) призначено Членом Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пана Сєрьожина Дмитра Олександровича призначено Членом Правління в зв’язку з виробничою необхідністю.
Сєрьожин Дмитро Олександрович до призначення Членом Правління ПАТ «Альфа-Банк» працював на посаді Першого заступника Голови Правління ПАТ «Альфа-Банк».
Сєрьожин Дмитро Олександрович призначений Членом Правління ПАТ «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Сєрьожин Дмитро Олександрович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Сєрьожин Дмитро Олександрович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.


02.04.2012 року рішенням Спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» Лотоцького Володимира Андрійовича (паспорт: серія МЕ № 650240, виданий Голосіївським РУГУМВС України в м. Києві, 03.03.2005року) призначено Членом Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пана Лотоцького Володимира Андрійовича призначено Членом Правління в зв’язку з виробничою необхідністю.
Лотоцький Володимир Андрійович до призначення Членом Правління ПАТ «Альфа-Банк» працював на посаді Директора Блока Казначейство ПАТ «Альфа-Банк».
Лотоцький Володимир Андрійович призначений Членом Правління ПАТ «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Лотоцький Володимир Андрійович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Лотоцький Володимир Андрійович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.


02.04.2012 року рішенням Спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» Єржаховського Миколу Петровича (паспорт: СО 521002, виданий Радянським РУ ГУ МВС України в місті Києві, 05 жовтня 2000 року) виключено зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пана Єржаховського Миколу Петровича виключено зі складу Правління в зв’язку з виробничою необхідністю.
Єржаховський Микола Петрович до виключення зі складу Правління працював на посаді члена Правління, Директора Департаменту інвестицій у будівельні проекти ПАТ «Альфа-Банк».
Єржаховського Миколу Петровичу виключено зі складу Правління ПАТ «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Єржаховський Микола Петрович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Єржаховський Микола Петрович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк" Михайльо Вікторія Вікторівна