Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Дата здійснення дії: 07.12.2011
Дата публікації 20.12.2011 14:15:07
Найменування емітента* Публічне акціонерне товариство "Альфа-Банк"
Юридична адреса* 01001, м.Київ, вул. Десятинна, 4/6
Керівник* Михайльо Вікторія Вікторівна - Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк". Тел: 0444904600
E-mail* Aleksander.Ruzhanskyy@alfabank.kiev.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
07.12.2011 року рішенням Спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» Ізутіна Володимира Васильовича (паспорт: серія 45 05 № 258159, виданий ОВС «Тропарьово-Нікуліно» міста Москви, 28.02.2003 року) призначено Першим Віце-Президентом, Членом Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пана » Ізутіна Володимира Васильовича призначено Першим Віце-Президентом, Членом Правління в зв’язку з виробничою необхідністю.
Ізутін Володимир Васильович до призначення Першим Віце-Президентом, Членом Правління ПАТ «Альфа-Банк» працював на посаді Голови Правління АКБ «Союз» (Російська Федерація).
Ізутін Володимир Васильович призначений Першим Віце-Президентом, Членом Правління ПАТ «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Ізутін Володимир Васильович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Ізутін Володимир Васильович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк" Михайльо Вікторія Вікторівна