Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Дата здійснення дії: 07.12.2010
Дата публікації 07.12.2010 16:53:21
Найменування емітента* Публічне акціонерне товариство "Альфа-Банк"
Юридична адреса* 01025, м.Київ, вул. Десятинна, 4/6
Керівник* Михайльо Вікторія Вікторівна - Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк". Тел: 0444904600
E-mail* Aleksander.Ruzhanskyy@alfabank.kiev.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
07.12.2010 року рішенням Спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» Лісовенко Віталія Васильовича (паспорт: СН № 235048, виданий Печерським РУ ГУ МВС України в місті Києві, 22.08.1996р.) призначено Членом Правління, Директором корпоративно-інвестиційного бізнесу Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є рішення Спостережної ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пана Лісовенко Віталія Васильовича призначено Членом Правління, Директором корпоративно-інвестиційного бізнесу в зв’язку з виробничою необхідністю.
Лісовенко Віталій Васильович до призначення Членом Правління, Директором корпоративно-інвестиційного бізнесу ПАТ «Альфа-Банк» працював на посаді Члена Правління ПАТ «Держаний експортно-імпортний банк України».
Лісовенко Віталій Васильович призначений Членом Правління, Директором корпоративно-інвестиційного бізнесу ПАТ «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Лісовенко Віталій Васильович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Лісовенко Віталій Васильович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк" Михайльо Вікторія Вікторівна