Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Дата здійснення дії: 11.10.2010
Дата публікації 12.10.2010 16:32:53
Найменування емітента* Публічне акціонерне товариство "Альфа-Банк"
Юридична адреса* 01025, м.Київ, вул. Десятинна, 4/6
Керівник* Михайльо Вікторія Вікторівна - Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк". Тел: 0444904600
E-mail* Aleksander.Ruzhanskyy@alfabank.kiev.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
11.10.2010 року у зв‘язку із заявою пана Шпека Романа Васильовича рішенням Спостережної Ради Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк» пана Шпека Романа Васильовича (паспорт СН 615440 виданий 22 січня 1998 року Старокиївським РУ ГУМВС України в м. Києві) виключено зі складу Правління Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».
Підставою для прийняття рішення є заява пана Шпека Романа Васильовича та Рішення Спостережної Ради ПАТ «Альфа-Банк».
Пана Шпека Романа Васильовича виключено зі складу Правління в зв’язку з тим, що 16.04.2010 Указом Президента України пана Шпека Романа Васильовича призначено членом Ради Національного Банку України. 19.10.2010 року набирає чинності ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Національного банку України", яким забороняється поєднувати посади члена Ради Національного банку України та члена керівного органу юридичної особи.
Шпек Р.В. до виключення зі складу Правління працював на посаді Члена Правління, Директора по роботі з органами державної влади ПАТ «Альфа-Банк».
Шпека Р.В. виключено зі складу Правління ПАТ «Альфа-Банк» на невизначений строк.
Пан Шпек Роман Васильович непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Пан Шпек Роман Васильович часткою в статутному капіталі ПАТ «Альфа-Банк» не володіє.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова Правління ЗАТ "Альфа-Банк" Михайльо Вікторія Вікторівна